door Hennie Pool

2000-2009

               
Seizoen 1999-2000 4e Klasse      K.N.V.B.    
               
1.   Tubantia 22 15 2 5 47   55-34
2.   Oldenzaal 22 11 5 6 38   52-39
3.   Vosta 22 11 3 8 36   48-31
4.   Barbaros 22 11 3 9 36   59-52
5.   Victoria'28 22 9 5 8 32   39-31
6.   Enschedese Boys 22 8 8 6 32   46-44
7.   Avanti Wilskracht 22 8 7 7 31   46-46
8.   Zuid Eschmarke 22 8 5 9 29   46-53
9.   Vogido 22 6 10 6 28   46-35
10. DSVD 22 7 6 8 27   36-38
11. Wilhelminaschool 22 5 4 13 19   25-50
12. Hengelo 22 2 4 10 10   26-71
               
Trainer: Frits van Laar              
               
Vertrokken aan begin van de competitie: Martin Schröder (RSC)    
en Mark van Es (Quick'20)              
Nieuw: Bob Kemna (AGOVV), Venancio Ramirez (Quick'20)    
Oguzhan Sahin (jeugd) en Achmed Sargini (Vosta)      
Selectie: Ad Liedenbaum, Mark Schildkamp, Erwin Brouwer,Roy Kuipers,  
Edo Hilgenberg, Luc Klievik, Bas de Leeuw, Pascal Oortman, Tom Roode,
Venancio Ramirez, Oguzhan Sahin, Maurice Teussink, Marcel van Erven
Bob Kemna en Achmed Sargini.              
               
Seizoen 2000-2001 4e Klasse      K.N.V.B.    
               
1.   Oldenzaal 22 16 1 5 49   49-26
2.   Centrum 22 12 2 8 38   39-29
3.   Vogido 22 12 1 9 37   48-35
4.   AJC'96 22 11 3 8 36   41-34
5.   Avanti Wilskracht 22 11 1 10 34   38-36
6.   Bon. Boys 22 9 5 8 32   37-30
7.   Zuid Eschmarke 22 10 1 11 31   33-39
8.   Victoria'28 22 7 9 6 30   41-37
9.   Vosta 22 8 4 10 28   36-47
10. Enschedese Boys 22 8 3 11 27   37-39
11. Barbaros 22 5 6 11 21   35-58
12. EMOS 22 3 4 15 13   30-54
               
Beker 1ste ronde              
Vogido - Oldenzaal 1-4              
Oldenzaal - Mediteraneo 6-4              
Vosta - Oldenzaal 3-6              
               
2de ronde              
LSV - Oldenzaal 3-5              
               
3de ronde               
Oldenzaal - ATC'65 (tweede klas)  1-2          
               
Trainer: Jan Megelink              
Vertrokken: Bob Kemna (Stevo)              
Nieuw: Mark Jeunink, Nicky Onderweegs en Danny de Vries (eigen jeugd)
Selectie: Bas de Leeuw, Pascal Oortman, Tom Roode, Roy Kuipers, 
Erwin Brouwer, Maurice Teussink, Oguzhan Sahin, Venancio Ramirez,
Ard Liedenbaum, René Suelman, Marco de Pruyssenaere, Gilbert de Haas
Edo Hilgenberg, Erwin Joosting, Mark Jeunink, Nicky Onderweegs en
Danny de Vries              
               
Doelpuntenmakers:              
Venacio Ramirez 19            
Oguzhan Sahin 10            
Roy Kuipers 7            
Maurice Teussink 6            
René Suelman 2            
Tom Roode 2            
Edo Hilgenberg 1            
Pascal oortman 1            
Erwin Joosting 1            
  49            
               
Seizoen 2001-2002 3e Klasse      K.N.V.B.    
               
1.   Berghuizen 24 14 5 5 47   47-24
2.   ATC'65 24 13 5 6 44   42-28
3.   Rigtersbleek 24 12 3 9 39   37-29
4.   Losser 24 9 10 5 37   39-30
5.   Almelo 24 9 6 9 33   41-35
6.   Rood Zwart 24 10 3 11 33   28-32
7.   RSC 24 9 6 9 33   26-40
8.   De Lutte 24 8 8 8 32   41-48
9.   TVC'28 24 8 8 8 32   38-35
10. UD W. 24 7 7 10 28   40-46
11. BWO 24 7 5 12 26   31-37
12. NEO 24 7 5 12 26   28-40
13. Oldenzaal 24 5 5 20 20   33-49
               
Trainer: Jan Megelink              
Vertrokken: niemand               
Nieuw: Bas Bollen, Björn Vogel, Lars Vogel (allen eigen jeugd)  
Asil Altintas (Vosta) en Roy Nijmeijer (Quick'20)        
               
Seizoen 2002-2003 4e Klasse      K.N.V.B.    
               
1.   Vogido 22 16 1 5 49   55-27
2.   Victoria'28 22 14 6 2 48   69-25
3.   Avanti Wilskracht 22 13 6 3 45   58-28
4.   Eilermark 21 10 7 4 37   49-39
5.   Vosta 21 9 3 9 30   38-38
6.   Oldenzaal 22 8 6 8 30   33-30
7.   Saasveldia 22 6 8 8 26   41-51
8.   Centrum 22 7 4 11 25   43-55
9.   AJC'96 22 6 5 11 23   28-41
10. EMOS 22 7 2 13 23   29-50
11. TVV 22 4 6 12 18   33-44
12. Zuid Eschmarke 22 3 2 17 11   36-84
               
Trainer: Jan Megelink              
Nieuw: Tom Nijmeijer, Mark van Es en Merlijn van Tilborg (allen Quick'20)
Vertrokken: Oguzhan Sahin (Berghuizen) en Asil Alintas (Vosta)  
               
Seizoen 2003-2004 4e Klasse      K.N.V.B.    
               
1.   Avanti Wilskracht 22 18 3 1 57   75-26
2.   Victoria'28 22 14 2 6 44   54-33
3.   Oldenzaal 22 12 5 5 41   50-25
4.   Barbaros 22 12 5 5 41   60-36
5.   AJC'96 22 10 4 8 34   40-30
6.   Eilermark 22 8 5 9 29   40-48
7.   Wilhelminaschool 22 7 5 10 26   32-53
8.   Vosta 22 6 5 11 23   28-41
9.   EMOS 22 5 5 12 20   25-42
10. KOSC 22 5 4 13 19   24-55
11. Centrum 22 4 6 12 18   29-59
12. TVO 22 4 5 13 17   31-41
               
Trainer: Carel Peperkamp              
Nieuw: geen              
Vertrokken: geen              
               
VV Oldenzaal nacompetitie              
Oldenzaal - DSVD    1-0              
DSVD - Oldenzaal    4-2              
Oldenzaal uitgeschakeld              
               
Seizoen 2004-2005 4e Klasse      K.N.V.B.    
               
1.   Oldenzaal 22 14 4 4 46   61-27
2.   De Lutte,1 punt in mindering  22 14 5 3 46   48-29
3.   Hengelo  22 13 4 5 43   57-28
4.   TVV, 1 punt in mindering   22 12 2 8 37   48-39
5.   RSC 22 10 3 9 33   32-29
6.   EMOS 22 9 2 11 29   36-33
7.   DSVD 22 9 0 13 27   35-39
8.   AJC'96 21 7 5 9 26   34-40
9.   Eilermark, 2 punten in mind. 22 8 3 11 25   30-47
10. Vosta 22 6 3 13 21   24-44
11. KOSC 22 5 4 13 19   30-54
12. Barbaros, 1 punt in mindering 21 6 1 14 18   29-50
               
Trainer: Carel Peperkamp              
Nieuw: Robbert van den Broek (Quick'20 -2), Peter Schasfoort (Quick'20 4)
van de eigen jeugd: Kevin de Boer            
Vertrokken: geen              
Selectie: Ard Liedenbaum, Peter Schasfoort, Roy Kuipers, Erwin Brouwer,
Robbert van den Broek, Pascal oortman, Ricardo Bloemen, Maarten Pool,
Venancio Ramirez, Merlijn van Tilborg, Björn Vogel, Maurice Teussink,
Roy Nijmeijer, Bas en Rik Bollen, Mark van Es, Tom Roode,René Suelman
               
Beslissingswedstrijd bij DOS'19 in Denekamp        
De Lutte - Oldenzaal 1-2              
               
Seizoen 2005-2006 3e Klasse      K.N.V.B.    
               
1.   Markelo 22 15 2 5 47   55-23
2.   Vogido  22 13 8 1 47   58-31
3.   Oldenzaal 22 12 4 6 40   45-29
4.   Twenthe   22 12 3 7 39   50-31
5.   Rood Zwart 22 10 7 5 37   38-27
6.   Almelo 22 8 7 7 31   32-30
7.   NEO 22 6 6 10 24   34-39
8.   De Tukkers 22 7 3 12 24   22-35
9.   GFC 22 5 8 9 23   30-57
10. Losser 22 4 8 10 20   35-49
11. Victoria'28 22 5 5 12 20   25-48
12. UD W. 22 3 3 16 12   22-47
               
Trainer: Jan Megelink              
               
Beslissingswedstrijd:              
Markelo - Vogido 2-3 na verlenging            
               
Spelers en aantal wedstrijden incl beker.          
Ard Liedenbaum 27            
Roy Kuipers 18            
Edwin Brouwer 26            
Roy Nijmeijer 22            
Maurice Teussink 21            
Pascal Oortman 24            
Bas Bollen 24            
Vinancio Ramirez 28            
Ricardo Bloemen 27            
Peter Schasfoort 20            
Mark van Es 17            
René Suelmann 27            
Michel Sciarone 6            
Thijs Venema 20            
Marlein van Tilborg 13            
Bart Damveld 9            
Lars Vogel 1            
Tim de Boer 13            
Rick Bollen 1            
Peter Visscher 1            
Maarten Pool 1            
Marco de Pruissenaere 9            
Van Lies 1            
Dijksma 1            
Robbert van de Broek 3            
               
Seizoen 2006-2007 3e Klasse      K.N.V.B.    
               
1.   NEO 22 15 5 2 45   50-22
2.   Twenthe  22 15 4 3 49   49-19
3.   AJC'96 22 13 4 5 43   52-21
4.   BWO 22 10 3 9 33   32-26
5.   ABS 22 7 9 6 30   26-25
6.   Schalkhaar 22 7 6 9 27   25-28
7.   Rood Zwart 22 7 5 10 26   32-36
8.   GFC 22 5 8 9 23   31-49
9.   De Tukkers 22 7 2 13 23   27-46
10. Almelo 22 6 4 12 22   31-42
11. Enter 22 6 4 12 22   22-34
12. Oldenzaal 22 4 6 12 18   25-44
               
Trainer: Henry Kuipers              
Nieuw: Oguzhan Sahin (ATC'65) en Björn Vogel was gestopt.  
Gaat lager voetballen:Pascal Oortman            
               
Spelers en aantal wedstrijden incl beker.          
Ard Liedenbaum 19            
Roy Kuipers 20            
Edwin Brouwer 22            
Roy Nijmeijer 23            
Maurice Teussink 6            
Pascal Oortman 7            
Bas Bollen 26            
Vinancio Ramirez 25            
Ricardo Bloemen 18            
Peter Schasfoort 20            
Mark van Es 20            
René Suelmann 22            
Michel Sciarone 7            
Thijs Venema 14            
Marlein van Tilborg 6            
Bart Damveld 4            
Lars Vogel 8            
Tim de Boer 6            
Rick Bollen 8            
Peter Visscher 24            
Maarten Pool 1            
Marco de Pruissenaere 4            
Coen Seiger 4            
M. Dijksma 1            
Robbert van de Broek 2            
Björn Vogel 20            
Rune Brand 13            
Oguzahn Sahin 17            
Stephan Gering 1            
Sebastiaan Roelofs 1            
Gilbert de Haas 1            
Kevin de Boer 1            
               
Seizoen 2007-2008 4e Klasse      K.N.V.B.    
               
1.   Victoria'28 21 16 3 2 51   80-29
2.   Oldenzaal 22 15 1 6 46   49-23
3.   Eilermark 22 13 5 4 44   42-22
4.   Hengelo 22 11 3 8 36   41-30
5.   Enschedese Boys 21 10 5 6 35   42-30
6.   Bon.Boys 22 10 1 11 31   39-44
7.   Sp.Overdinkel 22 7 6 9 27   38-42
8.   UD W. 22 6 4 12 22   30-43
9.   Losser 22 5 7 10 22   30-45
10. De Lutte 22 5 6 11 21   24-37
11. Phenix 22 6 1 15 19   32-71
12. RSC 22 4 4 14 16   16-47
               
Nacompetitie              
VV Oldenzaal - WVV'34       0-4              
WVV'34 - VV Oldenzaal       3-6              
Oldenzaal uitgeschakeld.              
               
Trainer: Haico Groener              
               
Spelers en aantal wedstrijden incl beker en nacompetitie.    
Rick Bollen 29            
Koen Seiger 25            
Roy Kuipers 29            
Edwin Brouwer 27            
Roy Nijmeijer 28            
Bjorn Vogel 23            
Lars Vogel (A.J.) 22            
Vinancio Ramirez 29            
Ricardo Bloemen 24            
Peter Schasfoort 19            
Peter Visscher 24            
Mark van Es 9            
René Suelmann 25            
Oghuzahn Sahin  21            
Harol Sahin 15            
Thijs Venema 8            
Marlein van Tilborg 6            
Bart Damveld 7            
Tim de Boer 1            
Maurice Teussink 2            
Marco de Pruyssenare 1            
Maarten Hofstede 11            
Runne Brand 3            
K.Savas 1            
Michel Sciarone 2            
Tom Roode 1            
Kevin de Boer 3            
Pascal Oortman 1            
               
Seizoen 2008-2009 4e Klasse      K.N.V.B.    
               
1.   Glanerbrug   22 21 0 1 63   102-15
2.   Hengelo 22 15 3 4 48   52-21
3.   Eilermark 22 14 3 5 45   55-27
4.   Oldenzaal            22 8 7 7 31   49-43
5.   Losser, 2 punten in mindering 22 10 3 9 31   36-46
6.   DSVD 22 7 6 9 27   29-41
7.   Enschedese Boys.min 2 pnt. 22 8 4 10 26   42-51
8.   Bon. Boys 22 8 0 14 24   26-51
9.   UD W. 22 6 5 11 23   32-47
10. TVV 22 6 4 12 22   33-59
11. De Lutte 22 3 8 11 17   32-51
12. Sp.Overdinkel 22 3 3 16 12   22-60
               
Nacompetitie              
Oldenzaal - EMMS            0-2              
EMMS - Oldenzaal            4-1              
Oldenzaal uitgeschakeld.              
               
Trainer: Haico Groener              
               
Spelers en aantal wedstrijden incl beker en nacompetitie.    
Rick Bollen 16            
Ad Liedenbaum 13            
Koen Seiger 26            
Roy Kuipers 26            
Resit Sahin 27            
Oguzhan Sahin  27            
Lars Vogel (A.J.) 25            
Edwin Brouwer 27            
Peter Visscher 22            
Bjorn Vogel 7            
Ertugrul.Derinoglu 24            
Vinancio Ramirez 26            
Niek Bosman 25            
Peter Schasfoort 21            
René Suelmann 22            
Bart Damveld 24            
Harun Sahin  12            
Bjorn Koopman 1            
Marlein van Tilborg 3            
Roy Nijmeijer 1            
Mark ter Horst 1            
Maarten Hofstede 2            
Runne Brand 4            
Roy Kraster 3            
Sebastiaan.Roelofs 1            
Patrick de Vries 1            
Kevin de Boer 1            
Tom Roode 1