door Hennie Pool
Voorwoord » Eindstanden 1916-2014 » 1960-1961 betaald voetbal

1960-1961 betaald voetbal

    Seizoen 1960-1961          
                   
beker 11-aug Rigtersbleek - Oldenzaal 3-1 1-0 van der Haar  
            1-1   Schouwink  
            2-1 Schepers    
            3-1 Frans Oude Riekerink  
                   
ere 14-aug Quick'20 - Oldenzaal 1-2 1-0 Renssen e.d.  
wedstrijd         1-1   Kuiper  
            1-2   Kuiper  
                   
1 21-aug Roda-Sport  - Oldenzaal 2-0 1-0 Aspers    
    (Kerkrade)       2-0 Püttgen    
                   
2 28-aug Oldenzaal - Graafschap 3-1 0-1 Wijnkamp    
            1-1   Hoomans  
            2-1   Hoomans  
            3-1   Kuiper  
                   
3 4-sep De Baronie - Oldenzaal 1-2 0-1   Koopman  
    (Breda)       1-1 Remie    
            1-2   Schouwink  
                   
4 11-sep Oldenzaal - Wilhelmina 2-2 0-1 Mastens    
        ( Den Bosch)   1-1   Beuvink  
            1-2 Mastens    
            2-2   Kuiper  
                   
beker 18-sep Oldenzaal - Enschedse Boys 2-2 1-0   Hoomans  
            1-1 Leusink    
            2-1   Hoomans  
            2-2 Leusink    
                   
5 25-sep De Valk - Oldenzaal 5-2 0-1   Schouwink  
            1-1 Adriaans    
            1-2   Van de Plas  
            2-2 de Wit    
            3-2 ?    
            4-2 Munnecom    
            5-2 Vereijken    
                   
6 9-okt Oldenzaal - NEC 0-1 0-1 Smulders    
                   
7 16-okt Oldenzaal - Hilversum 2-2 0-1 Wieringen    
            1-1   Kalsbeek  
            1-2 Vonk    
            2-2   Koopman  
                   
8 23-okt Tubantia - Oldenzaal 3-0 1-0 Ruinemans   3000
            2-0 Perik    
            3-0 Dekker    
                   
beker 30-okt Tubantia - Oldenzaal 0-5 0-1   Plas  
            0-2   Kalsbeek  
            0-3   Kalsbeek  
            0-4   Kalsbeek  
            0-5   Hoomans  
                   
9 13-nov Ruigtersbleek - Oldenzaal 1-2 1-0 F.oude Riekerink  
            1-1   Hoomans  
            1-2   Koopman  
                   
10 20-nov Oldenzaal - Haarlem 4-3 0-1 Dorenbos    
            1-1   Schouwink  
            2-1   Kalsbeek  
            2-2 Dorenbos    
            2-3 Veen    
            3-3   Kalsbeek  
            4-3   Kalsbeek  
                   
11 11-dec Oldenzaal  - UVS 2-1 1-0   Beuvink  
            1-1 van Kampen  
            2-1   Pierik  
                   
12 18-dec Zwartemeer - Oldenzaal 1-1 1-0 Kalter    
            1-1   Koopman  
                   
13 26-dec Oldenzaal - Velox 2-3 0-1 Geurtsen    
            1-1   Schouwink  
            1-2 Morelisse    
            2-2   Kalsbeek  
            2-3 Aarts    
                   
14 1-jan Oldenzaal - Zwolse Boys 2-0 1-0    Schouwink 2500
            2-0   Kalsbeek  
                   
15 8-jan Zeist - Oldenzaal 2-0 1-0 Olthof    
            2-0 Schouten    
                   
16 15-jan Oldenzaal - Roda Sport 2-1 0-1 Klaus    
            1-1   Koopman  
            2-1   Koopman  
                   
17 5-feb De Graafschaop - Oldenzaal 1-1 1-0 van de Schuur 2500
            1-1   Hoomans  
                   
beker 12-feb Oldenzaal - Sportclub Enschede 1-1 1-0   Koopman 4500
            1-1 van de Wel    
                   
18 19-feb Oldenzaal - De Baronie 0-1 0-1 Groeneveld    
                   
19 26-feb Wilhelmina - Oldenzaal 3-0 1-0 Borsten   3500
            2-0 Kastelijn    
            3-0 Kastelijn    
                   
20 5-mrt Oldenzaal - De Valk 1-0 1-0   Pierik  
                   
21 12-mrt NEC - Oldenzaal 2-1 0-1   Koopman 7000
            1-1 van Reeken  
            2-1 Slijkhuis    
                   
22 19-mrt Hilversum - Oldenzaal 3-3 0-1   Pierik  
            1-1 Pluim    
            1-2   Beuvink  
            1-3   Koopman  
            2-3 Akkerman    
            3-3 Lefering    
                   
23 26-mrt Oldenzaal - Tubantia 1-0 1-0   Koopman  
                   
24 1-apr Oldenzaaal - PEC 3-2 0-1 Koopman    
            0-2 van Dalfzen  
            1-2   Kalsbeek  
            2-2   koopman  
            3-2   Pierik  
                   
25 3-apr PEC - Oldenzaal 4-1 1-0 Koopman    
            1-1   Hoomans  
            2-1 van Dalfzen  
            3-1 Koopman    
            4-1 Nijhoving    
                   
26 9-apr Zwolse Boys - Oldenzaal 3-0 1-0 Bischop   2500
            2-0 De Vries    
            3-0 Henstra    
                   
27 16-apr Oldenzaal - Rigtersbleek 3-1 0-1 Frans Oude Riekerink  
            1-1   Beuvink  
            2-1   Kuiper  
            3-1   Schouwink  
                   
28 23-apr Haarlem - Oldenzaal 1-1 1-0 Veen    
            1-1   Hoomans  
                   
beker 27-apr Oldenzaal - Enschedese Boys 2-1 1-0   Schouwink  
2de ronde         1-1 Abe Lenstra  
            2-1   Renssen  
                   
29 7-mei Oldenzaal - LONGA 3-1 1-0   Hoomans  
            1-1 Meyer    
            2-1   Beuvink  
            3-1   Kalsbeek  
                   
beker                  
3de ronde 11-mei Oldenzaal - Heracles 0-1 0-1 Vrielink   5000
                   
30 14-mei Oldenzaal - Zwartemeer 4-0 1-0   Beuvink  
            2-0   Schouwink  
            3-0   Schouwink  
            4-0   Hoomans  
                   
31 22-mei LONGA - Oldenzaal 2-0 1-0 Meyer    
            2-0 Meyer    
                   
32 27-mei Velox - Oldenzaal 3-0 1-0 Geurtsen    
            2-0 C.Adelaar    
            3-0 Damsma    
                   
33 4-jun Oldenzaal - Zeist 2-4 0-1 Olthof    
            0-2 De Jong    
            0-3 Olthof    
            1-3   Hoomans  
            1-4  Bouwman    
            2-4   Hoomans  
                   
34 11-jul UVS - Oldenzaal 1-2 1-0 Nijman    
            1-1   Hoomans  
            1-2   Hoomans  
    Doelpunten:              
    Hoomans   12          
    Kalsbeek   9          
    Koopman   9          
    Schouwink   8          
    Beuvink   6          
    Pierik   4          
    Kuiper   3          
    Plas   1          
        52          
                   
    Eindstand 2de divisie 1960/1961          
  1 Haarlem 34 21 8 5 50 85-39  
  2 Hilversum 34 19 10 5 48 85-48  
  3 Wilhelmina 34 19 6 9 44 82-60  
  4 NEC 34 19 5 10 43 81-55  
  5 Baronie 34 18 6 10 42 68-42  
  6 Roda Sport 34 19 2 13 40 72-49  
  7 Zwartemeer 34 13 13 8 39 72-59  
  8 Velox 34 14 8 12 36 67-63  
  9 LONGA 34 15 6 13 36 78-76  
  10 Oldenzaal 34 14 6 14 34 52-61  
  11 De Graafschap 34 11 9 14 31 58-61  
  12 Tubantia 34 10 8 16 28 66-75  
  13 Zwolse Boys 34 8 12 14 28 32-48  
  14 UVS 34 8 11 15 27 48-62  
  15 Rigtersbleek 34 11 4 19 26 56-79  
  16 PEC 34 10 5 19 25 54-83  
  17 Zeist 34 6 7 21 19 43-91  
  18 De Valk 34 6 4 24 16 51-99  
                   
                   
    34   Competitiewedstrijden        
    1   Ere-wedstrijd tegen Quick'20      
    6   Bekerwedstrijden          
  Totaal 41              
                   
Aantal wedstrijden: 41   Henny Koopman          
    41   Eddy Vermeer          
    40   Henk Renssen          
    36   Peter Hoomans          
    33   Johan Beuvink          
    32   Tonny Olde Punte        
    30   Tonny Pierik          
    30   Gerrit Jellema          
    28   Henk Nieland          
    25   Herman Schouwink        
    25   Gerrit Plas          
    23   Henk Kalsbeek          
    21   Gerrit Kuiper          
    13   Henk Esschendal          
    6   Gerrit Bolink          
    6   Joop Kaptein          
    2   Joop van Schooten