door Hennie Pool

2010-2014

               
Seizoen 2009-2010 4e Klasse      K.N.V.B.    
               
1.   Oldenzaal 22 15 5 2 50   50-17
2.   DSVD 22 15 3 4 48   64-29
3.   TVV. 2 punten in mindering 22 15 4 3 47   56-28
4.   Hengelo 22 12 5 5 41   47-18
5.   Rood Zwart, min 1 punt 22 10 7 5 36   57-37
6.   Vosta 22 10 3 9 33   42-40
7.   UD W. 22 9 2 11 29   33-41
8.   Losser 22 7 4 11 25   29-43
9.   Enschedese Boys 22 6 4 12 22   43-62
10. BWO 22 3 6 13 15   25-63
11. LSV 22 2 5 15 11   25-54
12. Bentelo 22 1 6 15 9   20-61
               
Bekerwedstrijden              
Almelo - Oldenzaal             2-4              
Vosta - Bornebroek             6-0              
Oldenzaal wint van Bornebroek              
Oldenzaal - Vosta               1-1              
Vosta door.              
               
Trainer: Haico Groener              
Nieuw: Billen en Karaduman (beiden Berghuizen        
Oude Nijhuis (lager elftal)              
Vertrokken: Coen Seiger gaar lager spelen.          
               
Seizoen 2010-2011 3e Klasse      K.N.V.B.    
               
1.   Luctor et Emergo 22 14 4 4 46   45-21
2.   Victoria'28 22 12 5 5 41   59-28
3.   Eilermark 22 10 6 6 36   42-45
4.   Oldenzaal 22 10 5 7 35   48-39
5.   Hengelo   22 9 7 6 34   47-37
6.   Avanti Wilskracht 22 10 4 8 34   43-35
7.   Vogido 22 9 4 9 31   44-44
8.   WVV'34 22 7 4 11 25   30-45
9.   Tubanters 22 6 6 10 24   37-37
10. NEO 22 6 6 10 24   29-45
11. Berghuizen 22 6 4 12 22   33-52
12. TVV, 4 punten in mindering 22 3 5 14 10   28-57
               
Nacompetitie              
Oldenzaal - RDC             4-1              
RDC - Oldenzaal             2-2              
               
Victoria'28 -Oldenzaal     1-0              
Oldenzaal - Victoria'28    1-2              
Victoria'28 naar de 2de klasse.              
Trainer: Haico Groener              
               
Seizoen 2011-2012 3e Klasse      K.N.V.B.    
               
1.   DOS'19 22 12 8 2 44   54-27
2.   Vogido 22 13 3 6 42   46-22
3.   Tubanters 22 12 6 4 42   43-30
4.   KOSC 22 10 7 5 37   43-29
5.   WVV'34 22 10 2 10 32   39-31
6.   DSVD 22 9 5 8 32   32-33
7.   Twenthe 22 8 4 10 28   35-32
8.   Hengelo 22 8 3 1 27   37-39
9.   Oldenzaal 22 8 3 11 27   38-54
10. Eilermark 22 7 5 10 26   27-39
11. Hector 22 6 5 11 23   20-36
12. Avanti Wilskracht 22 1 5 16 8   22-64
               
drie nederlagen bekerwedstrijden:            
Saasveldia             8-1              
Blauwwitters          3-2                  
BWO                     4-1              
               
Trainer: Peter de Vries              
Vertrokken: Oguzhan Sahin (Barbaros) Resit Sahin, Huran Sahin 
Naar lagere elftallen: Kevin de Boe en Peter Schasfoort    
Nieuw: Pim Naafs (Losser), Sven Olde Riekerink (Sc. Overdinkel)
Berry Leuwerink ( De Esch), Ersen Aslan (Berghuizen)      
               
Seizoen 2012-2013 3e Klasse      K.N.V.B.    
               
1.   Vogido 22 15 4 3 49   64-27
2.   Dedemsvaart 22 13 3 6 42   49-31
3.   Heeten 22 12 3 7 39   59-41
4.   Borne 22 11 4 7 37   54-46
5.   EMMS 22 11 3 8 36   47-44
6.   DSVD 22 10 2 10 32   41-37
7.   Markelo 22 8 5 9 29   35-34
8.   Oldenzaal 22 8 3 11 27   45-49
9.   De Tubanters (min 1 punt) 22 7 6 9 26   37-37
10. Twenthe 22 7 5 10 26   44-55
11. Wilhelminaschool 22 6 1 15 19   35-53
12. Hengelo 22 2 5 15 11   24-80
               
Trainer: Peter de Vries              
Nieuw: Bas Nijhuis en Jim Bussmann (beiden Quick'20) Mars (RSC
Jelle Schiphorst (De Esch)              
Vertrokken: Sven Olde Riekerink (Sp.Overdinkel)        
Ricardo Bloemen gestopt.              
Klik voor meerdere gegevens op onderstaande site.      
http://vvoldenzaal2012-2013.jouwweb.nl            
               
Seizoen 2013-2014 3e Klasse      K.N.V.B.    
               
Trainer: Peter de Vries, derde seizoen            
Nieuw Te Nijenhuis (ATC'65), Joost Klein Buursink (SDC'12),   
Scholten (amateurs Go Ahead, Jeugd: Vrielink en Somi    
Vertrokken Aslan (onbekend) en Tim Naafs (AJC'96)      
Selectie:              
Lars Venema, Roy Nijmeijer, Erwin Brouwer, Ties Mars, Roy Kuipers
Björn Vogel, Bram Nijhuis, Berry Leuwerink, Tim Oude Nijhuis.   
George Atanga, Ersen Arslan, Milat Somi, Jelle Schiphorst,    
Joost Klein Buursink, Venancio Ramirez, Christiaan Scholten  
Jim Bussmann, Mark Heskamp, Rob te Nijenhuis, Jasper Vrielink  
Niek Bosma              
               
Beker              
ON Almelo - Oldenzaal       3-2              
Oldenzaal - Stevo               0-3              
Hulzense Boys - Oldenzaal 2-0              
               
1.   Suryoye-Mediteraneo (kamp.) 26 21 3 2 66   81-28
2.   KOSC (nacomp.) 26 16 4 6 52   58-39
3.   AJC'96 (nacomp.) 26 16 2 8 50   63-41
4.   MVV'29 26 10 8 8 38   50-38
5.   DSVD 26 10 7 9 37   49-47
6.   Eilermark 26 9 7 10 34   49-55
7.   Dedemsvaart 26 8 9 9 33   49-44
8.   De Tubanters (nacomp.) 26 8 8 10 32   43-45
9.   Juventa'12 26 8 7 11 31   55-54
10. Victoria'28 26 8 5 13 29   39-67
11. Berghuizen (nacomp.) 26 6 10 10 28   44-53
12. EMMS (nacomp.) 26 6 10 10 28   45-57
13. Oldenzaal (gedegradeerd) 26 3 11 12 20   28-49
14. Borne (gedegradeerd) 26 4 7 15 19   30-66